چشم به راهباسمه تعالی
سلام
فقط به آن تعدا از مخاطبینِ هر چند اندک خویش که علاقمند هستند تا در یک کار خیر (ان شاء الله) مشارکت نمایند؛ عرض میکنیم که یکی دو نفر از بانوان محترمه در تهیه گرافیک (تصاویر و پوسترهای قرآنی و حدیثی ) همکاری و کمک می نمایند که مشغول تحصیل هم هستند و هر از گاهی برای پرداخت مخارج تحصیلی خویش اعم از ثبت نام و شهریه و انتخاب واحد و ... دچار مشکل هستند؛ میتوان هم به آنها کمک کرد و هم بنوعی دستمزد کار گرافیکی و هزینه اینترنت آنان لااقل پرداخت گردد.

( این کمک فقط برای تهیه عکسها و پوسترهایی است که منحصرا آیات قرآن کریم و روایات ائمه معصومین (ع) را شامل میشود که در دنیای مجازی در وب جهانی برای تبلیغ معارف قرآنی و ترویج مکتب اهل بیت (ع) منتشر میگردد . و لذا مربوط به متون وبلاگ نمیباشد که ایشان در متن همکاری ندارند)

بنا به پیشنهاد یکی از مخاطبین بزرگوار تارنما که فرمودند یک شماره کارت عابربانک را اعلام تا احیانا اگر کسی قصد همکاری و کمک دارد، هر مقدار که ممکن و در مقدورات دارند ( هر رقمی که باشد از هزار تومان تا هر مقدار که بخواهند) بتوانند مشارکت نمایند، لذا علیرغم میل قلبی و با استخاره ای هم که یکی از محترمین کرده اند شماره کارت زیر را اعلام تا این امکان فراهم گردد:

نام صاحب حساب :
بانک :
شماره کارت جهت کمک :
یاحق
عید مبارک غدیر
شنبه 18 شهریور 1396
تبلیغ برای امورات خیریه و تشکلهای محیط زیستی
بطور رایگان از سوی این وبلاگ پذیرفته میشود.

نمونه های مهم زیر :
...
کمک به موسسه محک ( حمایت از کودکان سرطانی )

محک.همه پیوندها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات